Pokud ano, tak jej navrhněte na státní vyznamenání.
Zní to podivně, ale jako u spousty podivných věcí se jedná o čistou realitu. Jenom se budete muset smířit s tím, že vašemu mimozemšťanovi slavnostně připnou placku na hruď (pokud hrudí nedisponuje, tak zřejmě na chapadlo nebo jiné vhodné místo) až v dalekých Spojených státech, konkrétně v Novém Mexiku. Mimozemšťanům samotným by to vadit nemělo. Když se sem trmáceli takovou dálku, k mexickým hranicím to ještě zvládnou.
Zdejší zákonodárci navrhli zanést do kalendáře nový svátek, během kterého mají v plánu „vyznamenat všechny minulé, současné a budoucí mimozemské návštěvníky Nového Mexika.“ Svátek s přiléhavým názvem Extraterrestrial Culture Day se bude každoročně slavit druhou únorovou středu. Těžiště iniciativy leží v malém městečku Roswell čítajícím něco málo přes čtyřicet tisíc obyvatel. Roswell je jak známo místo, kde se podle mnoha zastánců teorie velkého spiknutí zřítil v roce 1947 létající talíř. Nicméně jak už tomu v podobných případech bývá, hnusné tajné služby vše ututlaly, těla mimozemských smolařů i jejich dopravní prostředek odvezly a od té doby dělají, že o ničem nevědí. Těch několik odvážlivců, kteří jim na to neskočili a tuší, že pravda je někde v mrazáku CIA, má dodnes zbytek světa za blázny.

Republikán Dan Foley z Roswellu zdůvodnil vznik nového svátku potřebou „zlepšit vztahy mezi všemi obyvateli vesmíru, známými i neznámými“. Skutečné důvody celé šaškárny jsou ale mnohem prozaičtější. V červenci každoročně přijíždějí tisíce fanoušků právě do Roswellu, které je jakýmsi hlavním městem všech příznivců létajících talířů. Během týden trvajícího festivalu populace maloměsta stoupne až na trojnásobek a davy senzacechtivých návštěvníků poslouchají celou řadu přednášek věnovaných fenoménu UFO, kruhům v obilí a podobným záležitostem. Se vznikem oficiálního státního svátku by se mohl nesporný ekonomický přínos festivalu rozšířit také do zbytku státu, který v americkém srovnání blahobytem zrovna neoplývá.