Jaroslav Heiniš - revize plynu, Ostrava a okolí, stavební práce, rekonstrukce, hodinový manžel (www.heinis.cz). Ženklava, Kopřivnice, Příbor, Nový jičín, Bělotín, Bílovec...=Jaroslav Heiniš - revize plynu, Ostrava a okolí, stavební práce, rekonstrukce, hodinový manžel (www.heinis.cz). Ženklava, Kopřivnice, Příbor, Nový jičín, Bělotín, Bílovec...
DOMŮ   ARCHIV   IBT   IAN 1-50   IAN 50-226   IAN 227-500   RÁDIO   PŘEKVAPENÍ  
STALO SE

Úpicestory II - pravdivý příběh

Po obědě všichni někam zmizeli. Hrát volejbal, trávit, zpracovávat pozorování nebo se jen tak poflakovat po táboře a užívat léta. Najednou se zdvihl silný vítr a rachitický Petr Scheirich se octl za plotem a tvrdě přistál na parkovišti. Kolikrát jsme mu říkali, že se má pořádně najíst?

Všechno marné, pořád vypadá jak z Dachau. Jen se nesměj, Gomezi, na Tebe taky dojde. Onehdá jsi se propadl do komatického spánku a nepomohl ani vydatný proplesking. Až po studené sprše již Tvoje zorničky začaly reagovat na světelné i tepelné podněty, po šťouchání špejlí jsi již byl schopen i chůze.

A slyšeli jste už někdy o prochmatingu? Expert, na kterého se vždy a všude můžete spolehnout, Vás za malý poplatek zasvětí do jeho tajů a dokonce přidá i několik triků z osahingu jako bonus. Umí i kibicovat do volejbalu. Jinak je ale k nepoužití.

Hurá, kytary... Máme tady hned několik vynikajících hráčů. Někteří ale vedou prim i v jiných oblastech, například v obtěžování ostatních vším pronikajícími pohledy. A co se děje v generálním štábu za neplechy? Sodoma Gomora!!! Tomáš Havlík je bývalý porno herec. Dnes jsme byly (my ženy) svědky jeho sexuálních hrátek s tekutým lepidlem. A že se bylo na co dívat! Rozvalený na upatlaném gauči se svými pseudostříbrnými vlasy byl prostě k sežrání. Jedinou vadou bylo nervózní podupávání Codela, až Tomáš na gauči nadskakoval a nebozí expedičníci skákali do krytu ve strachu ze zemětřesení.

Codel, to je taky kapitola sama pro sebe. Chcete ho? Navštivte kuřáckou lavičku a nebudete rozhodně litovat. Jeho bronchitický kašel Vás přivítá už zdaleka. Od Codela není daleko k Duškovi (jsou to naši oblíbení těžkotonážníci). I přes jeho extravagantní vzhled o něm nemůžeme říci křivého slova. Je ztělesnění dokonalosti, světlo našeho expedičního života, vynikající pedagog a s otcovskou láskou nás buzeruje.

A kdo nám tady ještě zbývá? Známý hypochondr Viktor Votruba, který rád požívá. Když je mu pak ráno špatně a zvrací za hangárem, cvakne si s chutí genciánové violeti (v civilu se používá na barvení mikrobiologických preparátů aneb Holka modrooká nenasaď mi gonokoka) a s výmluvou na afty tak maskuje svou neřest. Jeho vrahounskou image skvěle dotváří fialové přední zuby. Pln nadšení pak vyráží za temných nocí strašit kolemjdoucí.

Zlatovlásko, voláme sborem Gabiho. Gabi přichází a chce k našemu počítači. Má smůlu. Dobře mířená rána pěstí ho odkázala do příslušných mezí, s brekotem nám běží do Úpice pro čokoládu, abychom mu odpustily. Kup mléčnou, voláme ještě než zmizí v zatáčce. Čokoláda je hnědá sladká substance, vysype ze sebe upravenou definici naše encyklopedie na pochodu. Co bychom si bez ní počali, všichni ji dobře známe, je blonďatá, čestná a hlavně ... nejchytřejší.

Kam se řítíš, Michale, ale Švanda neslyší, nevidí, spěchá pozorovat Slunce. Po chvíli se ozve z kopule šílený řev postřeleného paviána, ze štěrbiny stoupá dým a vzápětí je vidno Michala vybíhajícího z kopule. Jediný pohled stačí každému k pochopení, že Michalova kostěná orbita (očnice) zeje prázdnotou (tos nevěděl, ze si tam Jana předtím hrála s filtrem, viď?)

Žlutá plechovka stojící silou vůle za garáží jistě neunikla vaší pozornosti. Za volantem se vyžívá zvláště Alice, kde dává volný průchod svým vražedným choutkám. Nedání přednosti v jízdě patří ještě k tomu nejbezpečnějšímu z jejího řidičského repertoáru. Držíme se zatím statečně, ale její stálé naléhání, ať se s ní projedeme, nás nenechává na pochybách, že od svého plánu nás zabít ještě neupustila. Těžce to nese hlavně Codel. Čerstvý infarkt myokardu přišel nečekaně. Ale naštěstí byla hned vedle trafika, takže smrtelné nebezpečí rychle zažehnal levnou cigaretou.

Svůdce nacházíme na každém rohu. Nezletilý Zdeněk Janák svou nadrženost neskrývá. Své mužné tělo vystavuje hlavně za vlahých večerů korzováním před dámskými sprchami. Nemůžeme se nezmínit o jeho zálibě ve zralých ženách, které láká do svého stanu pod průhlednou záminkou -- pojď se podívat na mou občanku! To všechno od té doby, co mu Mariana neodolala a na VEŘEJNOSTI znesvětila jeho pozadí tím, že mu na něj vyklopila jeho jídelní misku plnou vody. No, Mari, my víme, KAM ses chtěla podívat, ale byl prostě otočen zády, viď? Teda Viktore, zasáhni než bude pozdě! Dokonce Marianě dnes došel interní poštou instruktážní leták o hormonální antikoncepci.

Tím jsme ladně přešly k dalšímu tématu, kterým je již zmíněná interní pošta. Byl to geniální nápad intrikářky Zuzky Kaňuchové, která se tímto zasloužila o to, že nás odsud rozhodně odjede více než méně. Pokud vás v noci vzbudily podivné zvuky, ničeho se nelekejte. To jenom starý vášnivec Petr Šťastný dává průchod svým emocím zuřivým voláním "Michale, Michale (Szozdo)." Ale s Michalem to ani nehlo a dál si hledá svou oblíbenou "nabíječku".

Fidel si našel přítelkyni (a závidí Gomezovi, že jemu píšou dvě), jmenuje se Juanita a je to šťabajsna. Ale on pro ženy nežije a jeho jedinou láskou je ve skutečnosti Gomez, do kterého hučí své meteorologické ideje i v noci, čímž ruší ostatní ve spánku. Nám to ale nevadí, je legrační poslouchat jejich milostné tokání o cumulonimbech.

Díky flatulenci obou se Tereza moc nevyspí.Pokud zrovna nemusí Gomézovi pomáhat do spacáku, dostává od Fidela loktem direkty. Tolik o M.O.R.u.

Koho si vezmeme na paškál nyní? Slavného Leona Miše, který se tu s nikým nesnese a on je nesnesitelný i sám sobě.

V Bečce to v noci žije. Došel vám právě alkohol? Snadná pomoc, řekněte heslo "Jdeme s vámi chlastat" a otevře vám rozesmátý Kosmonaut (kus chlapa s nejlepší postavou na celé Expedici).

Nemůžeme napsat nic o Markovi Kolasovi, neboť je vůči nám inertní. Někdy se tu taky pozoruje, ale nemůžeme si zaboha vzpomenout, kdy to bylo naposledy. Někdy v minulém roce?

Apl má dnes dobrou náladu. To proto, že se včera neopil. Usmívá se na širý svět, očička mu září, aby za tím nebylo něco jiného! Libor Novák přivezl novou image. Asi by měl začít pít Sprite. Jeho hustá hřívá volně padající na ramena způsobila, že se nejedno dívčí srdce rozbušilo rychleji.

Zajímavé věci se dějí za plotem i v noci. Nezvaní návštěvníci nevěda, že je hvězdárna pro veřejnost uzavřená, přijeli motorovým vozidlem a osvítili co se dalo, čímž všem nadobro zničili pracně získanou adaptaci na tmu. Po hysterické otázce "Proč je tady tma?" jsme je začali nenávidět ještě více. Škoda, že tu nemáme infračervený zaměřovač.

Finálně se zmíníme o Tátovi Expedice. Jistě víte, o koho se jedná. Jiří, veď nás!!! Skočíme pro Tebe i do bazénku!

Alice Štědrá, Mariana Zárubová

 IAN.cz
Probíhá experiment. Stránky se pomalu dostávají ze záhrobí zpět na světlo digitálního světa... Omluvte nedostatky, již brzy snad na této adrese najdete víceméně kompletní archiv IAN...
archiv zdroj
RULETA
Co se děje, když pes požírá psa,
Ilustrační foto...
Jak ustavit montáž?
Ilustrační foto...
Astrologové, ufologové a jiní šarlatáni I
Ilustrační foto...
Rádio IAN: Záhady prostoročasu
Ilustrační foto...
Nový úlovek v gama síti
Ilustrační foto...
STALO SE
4.12.2012 -
Probíhá experiment. Stránky se pomalu dostávají ze záhrobí zpět na světlo digitálního světa... Omluvte nedostatky, již brzy snad na této adrese najdete víceméně kompletní archiv IAN...

WEBKAMERA
 Upice webcam / widecam
UPICE WEBCAM

Add to Google

 

Pridej na Seznam
 

  © 1997 - 2022 IAN :: RSS - novinky z astronomie a kosmonautiky SiteMap :: www :: ISSN 1212-6691