Jaroslav Heiniš - revize plynu, Ostrava a okolí, stavební práce, rekonstrukce, hodinový manžel (www.heinis.cz). Ženklava, Kopřivnice, Příbor, Nový jičín, Bělotín, Bílovec...=Jaroslav Heiniš - revize plynu, Ostrava a okolí, stavební práce, rekonstrukce, hodinový manžel (www.heinis.cz). Ženklava, Kopřivnice, Příbor, Nový jičín, Bělotín, Bílovec...
DOMŮ   ARCHIV   IBT   IAN 1-50   IAN 50-226   IAN 227-500   RÁDIO   PŘEKVAPENÍ  
STALO SE

Astrologové, ufologové a jiní šarlatáni III

Leo – Li Gabor, velký dobroděj, nejnadanější věštec, který své schopnosti získané od největších mistrů tajemných a spiritistických věd používá proto, aby mohl změnit životy těch, jejichž život je naplněn dřinou a neúspěchem.

V mnoha časopisech se objevují podobné inzeráty, které za pomocí různých věštců, astrologů, vědem slibují zbohatnutí, štěstí, zaslání šťastných čísel, portrétu duše, prostě všeho možného od A po Z. Vše samozřejmě naprosto diskrétně a hlavně ZDARMA! Jeden z nich vyšel i v TV Magazínu a velký dobroděj Leo – Li Gabor dokonce dává vybrat splnění pěti finančních přání. To vše samozřejmě naprosto ZDARMA!!!

Ilustrační foto...

Na inzerát jsem odpověděl, samozřejmě z čistě „IANovských“ důvodů. Asi za dva týdny mi přišel první dopis. ZDE si můžete stáhnout jeho obsah a pobavit se stejně jako já. :-) Z obsahu bych asi vybral, že opět zcela ZDARMA mi Leoš udělá předpověď a bude prospěšně působit v mnoha oblastech života. Dále se dovídám, že to asi fungovat nebude, když o tom teď a tady píšu, protože nikomu nesmím povědět co mi Leoš vyjeví (pozn. nemohu tedy objektivně posoudit, zda to opravdu funguje). ZDARMA mi zvětší „Kapitál štěstí“, ZDARMA nabízí jakési „silné působení“, ZDARMA získám datum a čas, kdy pro mě Leoš uskuteční telepatické působení, ZDARMA získám pyramidu kontaktu zachycující energii a umožňující využít na 100% Leošovu práci. Pouze zaplatím 890 Kč odpovídající nákladům a 149 Kč na přípravu a zaslání, jinak je vše naprosto ZDARMA. :-) Velice rafinovaně také psychologicky působí na okamžité, bezprostřední jednání, klade důraz na to abych odpověď neodkládal na později, odepsal hned a podobně.

Ilustrační foto...
Leo – Li Gabor je nejspíš aspirantem na Nobelovu cenu z fyziky, když se mu povedlo „zmagnetizovat“ minci z mědi – diamagnetického materiálu.

Zhruba za tři týdny mi přišel druhý dopis, jehož obsah si můžete stáhnout ZDE. Z jeho obsahu bych vybral větu, která mě asi nejvíce pobavila: „Nyní neposílám žádné peníze. Zaplatím pouze 950 Kč jako podíl na Vašich nákladech při doručení Velké tajemné knihy pro zasvěcené“.

Už jsem opravdu nedoufal v další dopis, dokonce už jsem měl článek vložen do redsysu a čekal na schválení a ve schránce se objevil další, v pořadí již třetí dopis. Jeho obsah si můžete stáhnout ZDE. Tentokrát se týká tarotu, na konci opět pobaví větou: „K získání své velké předpovědi vypracované pomocí čínského tarotu Mistra Chen Tuana zaplatím pouze nepatrnou sumu 690 Kč jako podíl na Vašich nákladech + 149 Kč poštovné“.

Co dělat?

Je to jen můj názor, ale podle mě by se mělo na podobné nesmysly poctivě odepisovat a podobné podvodníky ruinovat na korespondenci, materiálech, prostě na nákladech. Samozřejmě že získané materiály poctivě recyklovat!!! U této firmy to ale asi fungovat nebude, protože jak se lze dočíst v obchodním rejstříku, firma se zabývá maloobchodem provozovaný mimo řádné provozovny a zpracováním dat, služeb databank a správou sítí.

Pro zájemce přikládám korespondenční lístek, který jsem nalezl ve schránce. Je od firmy, která se zabývá měřením geopatogenních zón a z důvodů snížení statistické chyby k vám přijdou a ZDARMA proměří navrhnou optimální řešení. ZDE a ZDE si lístek můžete stáhnout a vytisknout (a pozvat si ZDARMA změřit geopatogenní zóny). Poslední dva žhavé lístky ještě mám, zájemcům, kteří poté o měření „poreferují“, je mohu za ně vyplnit a odeslat originál. :-)

Aktualizováno:

Leo - li velký dobrodinec nás opět pocil dalším dopisem. Jeho obsah si mužete stáhnout ZDE. Věnuje se hlavně Měsíci (s malým m) a dočtete se například takové perly jakože původ "měsíčního kamene", který nabízí jako součást jakéhosi přívěsku, je dle nejserióznější hypotézy z měsíčních vulkánů odkud byl vymrštěn před několika milióny let. Samozřejmě že opět nyní neposílám žádné peníze a zaplatím pouze 980 Kč až při doručení zásilky:-)

Astrologové, ufologové a jiní šarlatáni II

Astrologové, ufologové a jiní šarlatáni I

Jan Kondziolka

 IAN.cz
Probíhá experiment. Stránky se pomalu dostávají ze záhrobí zpět na světlo digitálního světa... Omluvte nedostatky, již brzy snad na této adrese najdete víceméně kompletní archiv IAN...
archiv zdroj
RULETA
Kráteru na dohled
Ilustrační foto...
Z Lyry budou padat hvězdy
Ilustrační foto...
Černá díra v kaleidoskopu barev
Ilustrační foto...
Co na to zákon?
Ilustrační foto...
STS-123: Endeavour – průběžné zpravodajství
Ilustrační foto...
STALO SE
4.12.2012 -
Probíhá experiment. Stránky se pomalu dostávají ze záhrobí zpět na světlo digitálního světa... Omluvte nedostatky, již brzy snad na této adrese najdete víceméně kompletní archiv IAN...

WEBKAMERA
 Upice webcam / widecam
UPICE WEBCAM

Add to Google

 

Pridej na Seznam
 

  © 1997 - 2022 IAN :: RSS - novinky z astronomie a kosmonautiky SiteMap :: www :: ISSN 1212-6691